TRESOR SOUSOURAS 4*HANIOTI

TRESOR SOUSOURAS ****HANIOTI ( EX. HANIOTI PALACE)

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

28.04-31.05

01.10-14.10

01.06-12.06

16.09-30.09

13.06-30.06

01.09-15.09

01.07-20.07

21.08-31.08

21.07-20.08

DOUBLE  GROUNDFLOOR

2 Adults

49

64

80

92

114

3 Adults

66

87

108

124

154

2Ad+1Ch(2-5.99)

49

64

80

92

114

2Ad+1Ch(6-12.99)

61

80

100

115

143

DOUBLE UPPER FLOOR

2 Adults

51

75

91

103

125

3 Adults

69

102

123

139

169

2Ad+1Ch (2-5.99)

51

75

91

103

125

2Ad+1Ch (6-12.99)

64

94

114

129

157

SINGLE STANDARD GROUNDFLOOR

1 Adult

49

59

76

86

105

Минимум престој

3

3

5

5

5

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода
Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени