PHILOXENIA BUNGALOWS 3* PSAKOUDIA

PHILOXENIA BUNGALOWS*** PSAKOUDIAwww.philoxenianet.gr

ЦЕНИЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

3

11.05-10.06

24.09-06.10

11.06-30.06

27.08-23.09

01.07-26.08

Single Room

28

43

55

Double Room

25

38

47

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Family  Room Bunk bed

29

48

61

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 12-14.99 г.

6

10

12

Baby cot

3

3

3

Минимум престој

2

2

2

Опис:150 метри од плажа, базен,ресторан,бар,билијард,градина,WI-FI
Соби: САТ ТВ,фен,фрижидер,клима,ТВ,телефон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени