Park Hotel Gardenia 4*

ХОТЕЛ “GARDENIA”**** БАНСКО
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 01.12-06.12

10.12-22.12

23.12-28.12

18.02-04.03

29.12-02.01 03.01-07.01 08.01-20.01 21.01-17.02 05.03-31.03
DBL STANDARD
1 adl 36 43 121 58 46 49 33
1 adl+1chd

7-13.99

42 50 122 71 53 57 38
1adl+2chd 7-13.99 55 65 153 86 69 74 50
2adl 49 58 122 78 62 67 45
2adl+1chd 7-13.99 62 73 153 98 78 84 56
3adl 66 78 165 105 84 90 57
FAMILY ROOM
1 adl+1chd

7-13.99

72 86 182 116 92 99 66
1adl+2chd 7-13.99 73 87 183 117 93 100 67
1adl+3chd 7-13.99 74 88 184 118 94 101 68
1adl+3chd 0-6.99 74 88 184 118 94 101 68
2 adl 72 86 182 116 92 99 66
2adl+1chd 7-13.99 73 87 183 117 93 100 67
2adl+2chd 7-13.99 74 88 184 118 94 101 68
3adl 73 87 183 117 93 100 67
DBL ECONOMY
1 adl 39 47 117 65 50 55 35
1 adl+1chd 7-13.99 38 46 118 63 49 53 34
2 adl 45 53 118 73 58 62 40
DBL LUX
1 adl+1chd

7-13.99

59 68 147 87 70 76 59
1adl+2chd 7-13.99 77 89 184 113 91 99 77
1adl+3chd 7-13.99 95 109 221 139 112 121 95
1adl+3chd 0-6.99 71 82 149 105 85 91 71
2 adl 69 80 147 102 82 89 69
2adl+1chd 7-13.99 87 101 184 128 104 112 87
2adl+2chd 7-13.99 104 121 221 154 125 135 105
3adl 93 108 198 138 111 123 93
ONE BEDROOM APARTMENT
1 adl+1chd

7-13.99

78 87 169 106 89 95 78
1adl+2chd 7-13.99 101 113 212 138 116 123 101
1adl+3chd 7-13.99 125 139 254 169 142 151 125
1adl+3chd 0-6.99 93 104 171 127 107 113 93
2 adl 91 102 169 125 105 111 91
2adl+1chd 7-13.99 115 128 212 159 131 139 115
2adl+2chd 7-13.99 138 154 254 188 158 168 138
3adl 123 138 228 168 141 150 123
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Влучена Вклучена Влучена Вклучена
Отказ Под 7 дена 1 ноќевање Под 10 дена 1 ноќевање Под 14 дена 100% Под 10 дена 1 ноќевање Под 10 дена 1 ноќевање Под 10 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање
No show 50% 50% 100% 50% 50% 50% 50%
ЗА ОТКАЖУВАЊЕ РЕЗЕРВАЦИЈА СО EARLY BOOKING СЕ НАПЛАЌА 50% ОД ЦЕНАТА
Соби: мини бар,телефом,ТВ, тоалет
Опис: затворен базен, ноќен бар, лоби бар, меана, ресторан,ски гардероба, сауна,парна бања, фитнес центар,

масажа,џакузи ,козметички салон и др. Бесплатен трансфер до ски лифтовите

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера55 Еур за возрасни и 30 Еур за деца ( во Меана на втор спрат ) , 95 Еур за возрасни и 45 Еур

за деца ( Во меана на прв спрат ) . Доплата за балкон 7 Еур на ден ( на барање )

Локација:во центарот на Банско 800 метри од Гондолата
Цената вклучува:користење на затворен базен,интернет,фитнес,сауна,парна бања,џакузи,детски клуб, трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2016 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2016 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2016 10% ПОПУСТ
7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 28.12.2016 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2017
ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени