HOTEL VICTORIA 3* BOROVETS 2017/2018

HOTEL VICTORIA 3* BOROVETS

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

28.12-03.01

24.12-27.12

04.01-10.01

09.12-23.12

19.01-07.02

16.02-15.03

11.01-18.01

16.03-05.04

DOUBLE STANDARD

1adl

77

68

41

32

1adl+1chd 3-12.99

67

59

48

40

1adl+2chd 3-12.99

78

70

57

48

2adl

77

69

56

47

2adl+1chd 3-12.99

90

80

65

55

3adl

105

94

75

64

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 154денa 100%

Под 10 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No Show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: телефон, ТВ
Опис: ресторан,сауна, џакузи, паркинг, FI-WI
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 30 Еур за возрасни и 15 Еур за деца
Локација: 600 метри од ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени