HOTEL GUINNESS 4* BANSKO 2017/2018

HOTEL GUINNESS 4* BANSKO

ЦЕНИ ЗА COБA НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

29.12-04.01

05.01-11.01

22.12-28.12

19.01-01.03

01.12-21.12

12.01-18.01

02.04-15.04

STUDIO

1adl

134

101

66

60

1adl+1chd 2-11.99

119

90

80

70

1adl+2chd 2-11.99

133

104

95

85

2adl

136

102

91

80

2adl+1chd 2-11.99

150

117

106

95

3adl

183

138

123

108

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

146

110

97

86

1adl+1chd 2-11.99

129

98

86

76

1adl+2chd 2-11.99

143

112

100

91

1adl+3chd 2-11.99

158

126

115

105

2adl

147

111

98

87

2adl+1chd 2-11.99

161

126

112

101

2adl+2chd 2-11.99

175

29

127

116

3adl

198

150

132

117

3adl+1chd 2-11.99

213

165

147

132

4 adl

250

189

167

148

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl

254

191

168

146

1adl+1chd 2-11.99

255

192

169

147

1adl+2chd 2-11.99

256

193

170

148

1adl+3chd 2-11.99

257

194

171

149

1adl+4chd 2-11.99

272

209

185

163

1adl+5chd 2-11.99

286

223

200

178

2adl

255

192

169

147

2adl+1chd 2-11.99

256

193

170

148

2adl+2chd 2-11.99

257

194

171

149

2adl+3chd 2-12

272

209

185

164

2adl+4chd 2-12

286

223

200

178

3adl

256

193

170

148

3adl+1chd 2-11.99

257

194

171

149

3adl+2chd 2-11.99

272

209

185

164

3adl+3chd 2-11.99

286

223

200

178

4adl

257

194

171

149

4adl+1chd 2-11.99

272

209

185

164

4adl+2chd 2-11.99

286

223

200

178

5adl

305

229

201

175

5 adl+1chd 2-11.99

317

243

216

190

6 adl

348

263

231

202

Минимум престој

4

4

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажувањерезрвација

Под 21 ден 100%

Под 14 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

100%

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: клима ,САТ ТВ,фен,мини бар,балкон,интернет
Опис: рецепција,конференциска сала,ресторан,меана,лоби бар,СПА,билијард,пинг понг ,затворен базен
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР , деца од 2-11.99 40 ЕУР , гаража 8 ЕУР на ден
Локација: 150 метри од Гондолата, 800 метри од центарот на Банско
Цената вклучува: користење на затворен базен,сауна,парна бања,WI-FI во лоби, трансфер до гондолата ,( затворен паркинг со доплата на лице место)

14=12 ,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 22.12.2017 И ПОСЛЕ 09.03.2018

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени