HANIOTI MELATHRON ****HANIOTI

HANIOTI MELATHRON ****HANIOTI 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

28.04-31.05

01.10-12.10

01.06-12.06

16.09-30.09

13.06-30.06

01.09-15.09

01.07-20.07

21.08-31.08

21.07-20.08

DOUBLE STANDARD

2 Adults

54

71

89

97

124

3 Adults

73

96

120

130

168

2Ad+1Ch(2-5.99)

54

71

89

97

124

2Ad+1Ch(6-12.99)

68

89

111

121

155

2Ad+1Ch (0-1.99)

54

71

89

97

124

SINGLE STANDARD

1 Adult

43

60

72

81

107

Мин. Престој

3

3

5

5

5

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода
Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2016 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 15.01.2017 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2017 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 15.02.2017 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2017 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 15.03.2017 )

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени