Grand Hotel & Spa**** – КОПАОНИК

Цените се изразени по лице/ по ноќ

Период

Смена

Мин престој

Услуга

1/2 Std

1/3 Std

1/3, 1/4, 1/5 Family

1/2 Sup1/3 Sup*** 1/4 Sup*** 1/2,Sup+ 1/3 Sup+*** 1/4 Sup+***

1/1 Std

1/1 Sup

1/1 Sup+

07.12 – 10.12.

Чeт/Нед

3

ПП

SKI OPENING PONUDA

10.12 – 17.12.

Нед/Нед

5

ПП

91

96

100

110

136

150

165

17.12 – 29.12.

-

3

ПП

79

84

88

97

119

132

145

29.12 – 02.01.

Пет/Вто

4

ПП

159

192

176

193

239

264

290

29.12 – 05.01.

Пет/Пет

7

ПП

144

173

159

174

229

253

278

30.12 – 08.01.

Саб/Пон

9

ПП

139

168

154

166

209

231

254

05.01 – 08.01.

Пет/Пон

3

ПП

99

119

109

120

149

164

181

05.01 – 14.01.

Пет/Нед

9

ПП

89

107

98

108

139

153

169

08.01 – 14.01.

Пон/Нед

6

ПП

94

113

103

114

141

155

171

14.01 – 21.01.

Нед/Нед

7

ПП

94

113

103

114

141

155

171

21.01 – 28.01.

Нед/Нед

7

ПП

85

89

93

102

127

140

154

28.01 – 04.02. Нед/Нед

7

ПП

99

105

109

120

149

164

180

04.02 – 11.02. Нед/Нед

7

ПП

116

122

128

140

174

191

211

11.02 – 18.02. Нед/Нед

7

ПП

99

105

109

120

149

164

180

18.02 – 25.02. Нед/Нед

7

ПП

96

100

105

116

143

157

173

25.02 – 04.03. Нед/Нед

7

ПП

91

96

100

110

136

150

165

04.03 – 11.03. Нед/Нед

7

ПП

91

96

100

110

136

150

165

11.03 – 18.03. Нед/Нед

7

ПП

91

96

100

110

136

150

165

18.03 – 25.03.

-

4

ПП

71

75

78

86

106

117

128

25.03 – 01.04.

-

4

ПП

68

71

75

82

102

112

123

01.04 – 08.04.

-

4

ПП

68

71

75

82

102

112

123

 

Grand Hotel & Spa****

Цени изразени во €, по апартман (за наведен број на лица), по ноќ

Мин престој 5 ноќи во период од 29.12.2017 – 08.01.2018, 28.01.2018-18.02.2018, за останатите периоди минимум 3 ноќи

PERIOD

Тип на апартман

SUITE

SUITE

EXECUTIVE SUITE

APARTMENT

EXECUTIVE APARTMENT

PRESIDENTAL APARTMENT

Број  на апартман

218, 331, 328

111, 113, 327, 451, 452, 625

036, 051, 067, 110, 112, 114, 553

037, 052, 115, 220

223

224

Услуга/број на лица

1-2

1-3

1-4

1-5

1-5

1-5

07.12-29.12.

ПП

244

367

489

611

733

1.210

29.12-08.01.

ПП

371

557

742

928

1113

1.450

08.01-28.01.

ПП

260

390

520

650

780

1.210

28.01-18.02.

ПП

346

519

691

864

1037

1.450

18.02-08.04.

ПП

235

353

470

588

705

1.210

 

Цената вклучува:

- Сместување на база полупансион ( појадок и вечера – шветска маса)

- Специјална божиќна вечера на 25.12.2017

- Дочек на Новата година ( места во зона 2 ) за резервации на смената 30.12-08.01

- Неограничено користење на Spa & Wellness центар: затворен базен, релакс зона, сауна, финска сауна, руска бања, хамамм, солена соба, фитнес центар…. и користење на отворен базен со џакузи

 

Цената не вклучува:

- Цената НЕ вклучува Туристичка такса 1 евро за возрасни, 0,50 евра за деца до 15год., деца до 7год не плаќаат тур.такс.

 

Услови Grand Hotel & Spa****:

- Дете 0-2 год. со две возрасни лица Бесплатно во 1/2 стандард или 1/2 супериор

- Дете 2-7 год. со две возрасни – ако не користи легло добива 50% попуст во 1/2 стандард или 1/2 супериор

- Дете 2-12 год. на сопствено легло добива 30% попуст

- 2 деца 2-12 год. со две возрасни – двете добиваат по 50% попуст во 1/3 стандард или 1/3 супериор или 1/3 фамилијарна

- 2 деца 2-12 год. со две возрасни – двете добиваат по 30% попуст во 1/4 фамилијарна или 1/4 супериор или 1/4 супериор +

- 3 деца 2-12 год. со две возрасни – трите добиваат по 30% попуст во 1/5 фамилијарна

- 3то и 4то возрасно лице добива 30% попуст во во 1/3 стандард или 1/3 супериор или 1/3 супериор + или 1/4 супериор или 1/4 супериор +

- Доплата за еднокреветна соба 50% ( во двокреветна соба)

Доплати на лице место:

- Програма – анимации за деца 3-12 год. во период 10:00-16:00h

- Јога, Пилатес, Аеробик, Сквош, Фитнес тренинг, личен тренер

Јавен паркинг, јавна гаража

-Креветче за бебе – 5 Еур/на ден

 

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени