ELINOTEL POLIS ***HANIOTI

ELINOTEL POLIS  ***HANIOTI               38 СОБИwww.polis-hotel.com

ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

2

27.04-14.05

15.05-13.06

16.09-30.09

14.06-05.07

06.07-24.08

25.08-15.09

01.10-14.10

FAMILY ROOM

2 ADL + 1 CHD (2-13.99)

57

67

97

115

100

53

2 ADL + 2 CHD (2-13.99)

60

70

102

121

105

55

STANDARD ROOM

2 ADL

46

50

79

96

78

41

1 ADL

46

50

79

96

78

41

1 ADL + 1 CHD (2-13.99)

46

50

79

96

78

41

STANDARD SINGLE ROOM

1 ADL

41

45

71

86

70

37

SUPERIOR ROOM

2 ADL

50

55

90

115

93

46

1 ADL

50

55

90

115

93

46

3 ADL

60

66

108

138

111

55

1 ADL + 1 CHD (2-13.99)

50

55

90

115

93

46

1 ADL + 2 CHD (2-13.99)

50

55

90

115

93

46

2 ADL + 1 CHD (2-13.99)

50

55

90

115

93

46

ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

FAMILY ROOM

2 ADL + 1 CHD (2-13.99)

95

104

135

153

137

90

2 ADL + 2 CHD (2-13.99)

106

116

148

167

150

101

STANDRAD ROOM

2 ADL

75

80

108

126

107

71

1 ADL

61

65

94

111

93

56

1 ADL + 1 CHD (2-13.99)

69

73

102

119

101

64

STANDRAD SINGLE ROOM

1 ADL

56

60

86

101

85

52

SUPERIOR ROOM

2 ADL

80

84

120

145

122

75

1 ADL

65

70

105

130

107

61

3 ADL

105

110

153

183

156

99

1 ADL + 1 CHD (2-13.99)

73

78

113

138

115

69

1 ADL + 2 CHD (2-13.99)

81

86

121

146

123

77

2 ADL + 1 CHD (2-13.99)

88

92

128

153

130

83

Мин. престој

5

5

7

7

7

5

Опис: 200 метри од плажа, ресторан,бар, базен,детски базен,билијард
Соби: клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник , фамилијарната соба е една просторија со спратни кревети

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.12.2016 30% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.01.2017 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2017 10% ПОПУСТ

7=6,14=12 И 21=18 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИДО ОД 27.04 ДО 20.05.2017

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

 

 

 

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени