BREZA 3* BOROVEC 2017/2018

BREZA 3* BOROVEC

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

01.12-22.12

06.01-31.03

23.12-05.01

DBL STANDARD

1adl

41

55

1adl+1chd 2-11.99

53

76

1adl+2chd 2-11.99

61

88

2adl

60

87

2adl+1chd 2-11.99

76

109

3adl

83

120

Такса

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 7дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 00%

No show

2 ноќевања

100%

Соби:телефон, ТВ, мини бар,балкон
Опис: ресторан, бар, паркинг
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца
Локација: 150 метри од ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 01.03.2018

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени