Angella Hotel & Residence**** – КОПАОНИК

Angella Hotel & Residence****

Цените се изразени по лице/ по ноќ

Период

Смена

Мин. ноќи

Услуга

1/2, 1/2+1, 1/2+2,

1/1+1

1/1

1/2+2 apartman

07.12 – 10.12.

Чет/Нед

3

ПП

SKI OPENING PONUDA

10.12 – 17.12.

Нед/Нед

5

ПП

67

89

84

17.12 – 29.12.

-

3

ПП

51

69

64

29.12 – 02.01.

Пет/Вто

4

ПП

115

155

144

29.12 – 05.01.

Пет/Пет

7

ПП

104

140

130

30.12 – 08.01.

Саб/Пон

9

ПП

92

124

115

05.01 – 08.01.

Пет/Пон

3

ПП

63

85

79

05.01 – 14.01.

Пет/Нед

9

ПП

53

75

69

08.01 – 14.01.

Пон/Нед

6

ПП

57

77

71

14.01 – 21.01.

Нед/Нед

7

ПП

63

85

79

21.01 – 28.01.

Нед/Нед

7

ПП

59

81

75

28.01 – 04.02.

Нед/Нед

7

ПП

69

93

86

04.02 – 11.02.

Нед/Нед

7

ПП

79

108

99

11.02 – 18.02.

Нед/Нед

7

ПП

69

93

86

18.02 – 25.02.

Нед/Нед

7

ПП

59

81

76

25.02 – 04.03.

Нед/Нед

7

ПП

59

81

76

04.03 – 11.03.

Нед/Нед

7

ПП

66

89

82

11.03 – 18.03.

Нед/Нед

7

ПП

66

89

82

18.03 – 25.03.

-

4

ПП

49

67

62

25.03 – 01.04.

-

4

ПП

49

67

62

01.04 – 08.04.

-

4

ПП

49

67

62

 

- Сместување на база полу пансион ( појадок и вечера – шветска маса)

- Специјална божиќна вечера на 25.12.2017

- Програма за бебиња и деца до 12 год во периодот 10.00-16.00 h ( 17.12.2017 – 31.03.2018)

- Неограничено користење на содржините на Wellness & Spa центарот воHotel Angella – џакузи, хамам, финска сауна, инфра сауна, фитнес центар

- Wi-Fi, користење на остава за ски опрема.

Во цената НЕ е вклучено:

- Туристичка такса 1 евро на ден за возрасни, деца 7-15год плаќаат 0,5 евра, деца до 7 год не плаќаат такса.

Услови за деца:

- Дете до 7год без легло – Гратис во 1/2 соба. Дете 7-12год на сопствено легло плаќа 50%. Дете 2-12 со една возрасо лице плаќа 50% .

- 2 Деца 2-7год со едно возрасно лице – 1дете бесплатно, второ дете плаќа 50%

- 2 Деца 7-12год со едо возрасно лице – 2те деца плаќаат по 50% во 1/2+1 соба

- 2 Деца 2-12год со две возрасни лица – 2те деца плаќаат по 50% во 1/2+2 соба и 1/2+2 апартман

- Второ возрасно лице во 1/1+1 соба добива 20% попуст

- Трето или Четврто лице добива 20% попуст во 1/2+1, 1/2+2 саба или 1/2+2 апартман

- Доплата за еднокреветна соба 50%

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени