ХОТЕЛ “RILA” 4*БОРОВЕЦ 2017/2018

ХОТЕЛ “RILA” ****БОРОВЕЦ 527 СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБИ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 27.12-04.01 05.01-14.0126.01-18.02 15.01-25.0119.02-04.03 15.12-26.1205.03-18.03 19.03-12.04
DBL STANDARD
1adl 122 93 79 67 52
1adl+1chd 2-11.99 136 103 88 75 58
1adl+2chd 2-11.99 182 138 118 100 78
2adl 181 137 117 99 77
2adl+1chd 2-11.99 182 138 118 100 78
3adl 244 185 158 134 104
DBL STANDARD SLOPE VIEW
1adl 124 95 82 69 54
1adl+1chd 2-11.99 139 106 91 78 62
1adl+2chd 2-11.99 186 142 122 105 83
2adl 185 141 121 104 82
2adl+1chd 2-11.99 186 142 122 105 83
3adl 250 190 164 140 110
STUDIO STANDARD
1adl+1chd 2-11.99 180 137 117 99 77
1adl+2chd 2-11.99 192 148 128 110 88
1adl+3chd 2-11.99 203 159 139 121 99
2adl 180 137 117 99 77
2adl+1chd 2-11.99 192 148 128 110 88
2adl+2chd 2-11.99 203 159 139 121 99
3adl 202 158 138 120 98
3adl+1chd 2-11.99 212 168 149 131 109
4 adl 222 178 159 141 119
STUDIO STANDARD SLOPE VIEW
1adl 124 95 82 69 54
1adl+1chd 2-11.99 185 141 121 104 82
1adl+2chd 2-11.99 196 152 132 115 93
1adl+3chd 2-11.99 207 163 143 126 104
2adl 185 141 121 104 82
2adl+1chd 2-11.99 196 152 132 115 93
2adl+2chd 2-11.99 207 163 143 126 104
3adl 206 162 142 125 103
3adl+1chd 2-11.99 217 173 153 135 113
4 adl 227 183 163 145 123
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под 30 дена 100% Под 10 дена 1 ноќевања Под 7 дена 1 ноќевања Под 5 дена 1 ноќевања Под 3 дена 1 ноќевања
No show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби: мини бар,фрижидер,балкон,телефон,телевизор,интернет,фен
Опис: мини клуб , конференциска сала, бизнис центар,затворен базен, кафе –слаткарница, ноќен бар, лоби бар, ресторан,менувачница, продавница,фризерница ,интернет сала , фитнес сала, сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар, ски гардероба,ски школо,билијард,пинг понг, сеф
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР, деца од 2-11.99 35 ЕУР
Локација: 50 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен,џакузи,паркинг , WI-FI во лоби
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени