Хотел Стражите 4* 2017/2018

STRAZHITE **** БАНСКО                         

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

29.12-11.01

26.01-15.02

 

15.12-28.12

12.01-25.01

16.02-01.03

До 14.12.2017

02.03-02.04

DBL STANDARD

1adl

74

72

64

60

1adl+1chd 2-11.99

97

84

71

66

1adl+2chd 2-11.99

130

112

95

88

2adl

129

111

94

87

2adl+1chd 2-11.99

130

112

95

88

3adl

181

157

131

122

SUITE

1adl+1chd 2-11.99

151

133

116

109

1adl+2chd 2-11.99

152

134

117

110

1adl+3chd 2-11.99

153

135

118

111

2adl

151

133

116

109

2adl+1chd 2-11.99

152

134

117

110

2adl+2chd 2-11.99

153

135

118

111

3adl

201

176

151

142

MEZONET

1adl+1chd 2-11.99

151

133

116

109

1adl+2chd 2-11.99

152

134

117

110

1adl+3chd 2-11.99

153

135

118

111

2adl

151

133

116

109

2adl+1chd 2-11.99

152

134

117

110

2adl+2chd 2-11.99

153

135

118

111

3adl

201

176

151

142

Такса за лице(еднократно)

5

5

5

5

Откажување резрвација

После 01.12.2017100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

No show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: САТ ТВ, телефон, тоалет
Опис:лоби бар со камин,ресторан,кафе бар,масажа,конференциска сала,интернет,продавница,сеф на рецепција куглање , видео игри, бесплатно користење затвортен базен,парна бања,фитнес,сауна и трансфер до гондолата
Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца
Локација: 200 м. од гондолата, 500 м. од центарот на Банско
Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес,WI-FI ( во лоби ) и трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени