Хотел Св. Никола – Сандански/ 02-05.01.2019

Хотел Св. Никола - Сандански

Ценовник за 3 ноќевања / период 02-05.01.2019
со доплата за организиран превоз

   Цените се по лице за 3 ноќевања со појадок

Тип на соба


Цена

DBL стандард

60

DBL класик

75

Дете 4-9,99г. на доп. легло во соба

30

Дете 10-11,99г. на доп.легло во соба

30

Дете до 3,99 г.

бесплатно

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 евро =62мкд

Сместување во собите по 14:00 ч. (локално време)
Напуштање на собите до 12:00 ч. (локално време)

Цената вклучува:

 • 3 ноќевања со појадок
 • Користење на парна бања, сауна и фитнес центар, затворен базен со минерална вода,римска бања ,солена соба , паркинг, бесплатен безжичен интернет во цел хотел, сеф на рецепција, туристичка такса.

 

Напомени:

 • Можност за доплата за полупансион  Возрасен - 10 евра по лице на ден, без пијалоци
 • Можност за доплата за полупансион  дете 4-11,99 г - 5 евра по лице на ден, без пијалоци

 

 • Moжност за организиран превоз (цена по лице)
  - Битола , Прилеп , Дреново, Неготино , Струмица 25 €,
  - Охрид , Струга, Сирково , Скопје, Велес , Кичево  35 €,
  - дете 02-12 год. 15 €

 

 

Резервацијата е гарантирана само со уплата од 100% во рок од 10 дена по потврдувањето.

По уплатата, резервацијата подлежи на 100% пенали при отказ.

 

 

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени