PIRIN GOLF HOTEL&SPA ***** БАНСКО 2017/2018

PIRIN GOLF HOTEL&SPA ***** БАНСКО     

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

01.12-18.12

15.03-31.03

19.12-27.12

04.01-14.03

28.12-03.01

DBL STANDARD

1adl

48

60

-

1adl+1chd 7-13.99

49

61

-

2adl

66

78

-

DBL SUPERIOR

1adl

59

74

-

1adl+1chd 7-13.99

60

75

-

2adl

77

91

-

2 DBL SUPERIOR CONNECTED

1adl+2chd 7-13.99

98

120

-

1adl+3chd 7-13.99

116

138

-

2adl+1chd 7-13.99

115

137

-

2adl+2chd 7-13.99

116

138

-

JUNIOR SUITE

1adl

87

104

-

1adl+1chd 7-13.99

88

105

-

2adl

88

105

-

SUPERIOR SUITE

1adl

90

107

-

1adl+1chd 7-13.99

91

108

-

2adl

91

108

-

1 дете од 0-6.99 год.

( во сите типови соби )

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

2

3

5

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

DBL STANDARD

1adl

59

71

133

1adl+1chd 7-13.99

72

85

147

2adl

88

100

179

DBL SUPERIOR

1adl

70

85

156

1adl+1chd 7-13.99

84

98

169

2adl

99

114

201

2 DBL SUPERIOR CONNECTED

1adl+2chd 7-13.99

121

142

257

1adl+3chd 7-13.99

155

171

303

2adl+1chd 7-13.99

148

170

301

2adl+2chd 7-13.99

150

171

303

JUNIOR SUITE

1adl

109

126

222

1adl+1chd 7-13.99

110

127

223

2adl

110

127

223

SUPERIOR SUITE

1adl

112

129

228

1adl+1chd 7-13.99

113

130

229

2adl

113

130

229

1 дете од 0-6.99 год.

( во сите типови соби )

Гратис

Гратис

Гратис

Откажување   резрвација

Под 7 дена 50%

Под 7 дена 50%

До 01.12.2017 100%

No show

100%

100%

100%

Минимум престој

2

3

5

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Опис: рецепција, грчки ресторан ,италијански ресторан , кафе бар , пиано бар, ски гардероба , паркинг, конференциски сали ,затворен базен ,отворен базен,фитнесцентар, куглана,билијард,пинг понг и др.
Соби: САТ ТВ, фрижидер,балкон,интернет
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца ( Taste of Asia ) 85/45 ( Euro Kitchen), 55/30 ( La Foret ) , 85 /39

(The Club House ) , 55/30 (Octopus )

Локација: 10 км од Банско
Цената вклучува:чај и кафе во соба,користење на термалната зона во Спа центарот,отворен и затворен базен,повеќе видови на сауни и парни бањи, леденафонтана ,трансфер до гондолата и др.

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 25.12.2017 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 12.01.2018

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени