ИНТЕРХОТЕЛ 4* САНДАНСКИ 02-05.01.2019

 

ИНТЕРХОТЕЛ 4*  САНДАНСКИ

Ценовник за 3 ноќевања  / период 02-05.01.2019

со доплата за организиран превоз

   Цените се по лице за 3 ноќевања со појадок

Тип на соба


Цена

DBL стандард

90

DBL лукс

104

Редовно легло – дете 4-11,99 г.

65

Дете 4-11,99г. на доп. легло во соба

42

Дете 12-15,99г. на доп.легло во соба

60

Дете до 3,99 г.

бесплатно

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 евро =62мкд

Сместување во собите по 14:00 ч. (локално време)
Напуштање на собите до 12:00 ч. (локално време)

Цената вклучува:

  • 3 ноќевања со појадок
  • Користење на парна бања, сауна и фитнес центар, затворен базен со минерална вода (полуолимписки размери), отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, паркинг, бесплатен безжичен интернет во цел хотел, сеф на рецепција, туристичка такса.

Напомени:

  • Можност за доплата за полупансион  12 евра по лице на ден, без пијалоци
  • Moжност за организиран превоз (цена по лице)
    - Битола , Прилеп , Дреново, Неготино , Струмица 25 €,
    - Охрид , Струга, Сирково , Скопје, Велес , Кичево  35 €,
    - дете 02-12 год. 15 €

 

 

Резервацијата е гарантирана само со уплата од 100% во рок од 10 дена по потврдувањето.

По уплатата, резервацијата подлежи на 100% пенали при отказ.

 

 

Останати понуди


×

Коментарите са исклучени